Pitvarošské dotyky, 18. mája 2019

18.mája 2019 Vás, milí Pitvarošania a presídlenci zo všetkých kútov, pozývame na druhé stretnutie Pitvarošanov a priateľov Dolnej zeme pod názvom Pitvarošské dotyky. Našou snahou je, aby sa potomkovia presídlencov z Pitvaroša a nepresídlení Pitvarošania stretávali častejšie ako len na výročia a zároveň spájať Pitvarošanov a presídlencov z viacerých presídleneckých obcí. Príďte v sobotu 18. mája 2019 do jedálne Vysokej školy Danubius v Sládkovičove na Richterovej ulici. Čaká na Vás bohatý program a hlavne stretnutia plné nielen spomienok a návratov ale i zachovanie ducha „pitvarošanstva“ pre ďalšie generácie. Cena vstupného zostáva nezmenená. Vstupné bude riešené formou predpredaja vstupeniek.

 

Vstupenky (lístky s pečiatkou „Pitvarošské dotyky“)  v hodnote 7 Eur si môžete zakúpiť :

  • v evanjelických kostoloch v Sládkovičove a v Senci
  • prípadne urobiť rezerváciu elektronicky na adrese: mkozuch@centrum.sk alebo telefonicky, aj formou SMS na čísle: 0904 589 207 (platiť budete potom na mieste, pred vstupom na podujatie)

 

 Podrobný program podujatia bude ešte upresnený. Priebežne Vás budeme na tomto mieste informovať.

 

Tešíme sa na Vašu účasť a pomôžte nám pokračovať v tradícií.

 

 

2 komentáre: “Pitvarošské dotyky, 18. mája 2019

    • Dobry den Pan Garaj, ospravedlňujeme sa za uvedenie viacerych terminov, ale hladal sa vhodny termin na stretnutie a necakane vyskocili prekazky o ktorych sme nevedeli. Preto sme stanovili novy termin a to je 18. maj 2019. Verim, ze teraz uz do toho nic nepride a stretnutie sa bude moct uskutocnit. Tesime sa uz na stretnutie a verim, ze bude rovnako uspesne ako to prve.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *