Pitvarošský kalendár na rok 2024

Vážení čitatelia portálu www.pitvaros.sk, je tu nový rok a ako tradične sme pre vás v tomto období pripravili nástenný pitvarošský kalendár. Túto „kalendárovú tradíciu“ pripravujeme už od roku 2018.

Pred nami je nový rok, nové nápady, nové články a príspevky na www.pitvaros.sk i nové výzvy. Aj tento rok by sme chceli prinášať množstvo zaujímavých informácií a rôznych pohľadov na život na Pitvaroši, tak ako sa v minulosti odohrával, a tak ako si ho pamätajú naši pamätníci.

Želáme všetkým v novom roku veľa zdravia, šťastia, lásky a pohody. Pevne veríme, že rok 2024 bude úspešnejší a lepší po všetkých stránkach. Zároveň začiatkom roka začíname s prípravnými prácami na znovuoživenie stretnutia Pitvarošanov a priateľov Dolnej zeme pod názvom „Pitvarošské dotyky“. Držme si teda palce a verím, že sa tento rok po niekoľkoročnej prestávke opäť spoločne stretneme.

 Kalendár 2024 na stiahnutie TU

 

Autor článku: Michal Kožuch

Tento záznam bol publikovaný v Články . Uložiť odkaz do záložiek.

1 komentár u „Pitvarošský kalendár na rok 2024

  • Dámy a páni,
    najprv mi dovoľte popriať vám všetkým do roku 2024 všeko najlepšie.
    V októbri 2024 to bude 80. rokov od vyhnania pitvarošanov a allberťanov z ich obcí (pochody smrti?). Tieto smutné a doposiaľ stále neobjasnené udalosti považujem za vhodné pripomenutia a ja osobne zvažujem prinajmenšom vytvorenie spomienkového videa príp. aj pomoc pri organizácii spomienkového stretnutia. Môžem v tomto zámere počítať aj s vašou pomocou? Ďakujem a zostávam s pozdravom P. Beňo (Galanta, tel. 0949292782)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.